Het team


Binnen onze school zijn onderstaande mensen werkzaam.
Bij elke persoon staat de functie, het e-mailadres en evt. aanwezigheid vermeld. 
Wij zijn allemaal bereikbaar via ons e-mailadres en telefoonnummer: 0475-591414. 

Tjeu Scheepers neemt dit schooljaar afscheid als directeur van onze school.
Vanaf 1 november 2017 is onze nieuwe directeur Ron Crutzen - @: r.crutzen@dekwir.nl

       

Klik HIER voor de complete teamfoto van het schooljaar 2016-2017.
 
 
Tjeu Scheepers
directeur
@: t.scheepers@dekwir.nl

aanwezig op:
maandag, dinsdag, vrijdag
 
 
Axel Hendriks
teamleider
@: a.hendriks@dekwir.nl

aanwezig op:
maandag t/m vrijdag (groep 7/8A)
 
 
 
Yvonne Jansen
Co÷rdinatie leerlingenzorg
groep 1-4
@: y.jansen@dekwir.nl

aanwezig op:
dinsdag, donderdag
vrijdag
 
 
Annelies van Beek
Co÷rdinatie leerlingenzorg
groep 5-8
@: a.vanbeek@dekwir.nl

aanwezig op:
dinsdag, woensdag
donderdag (groep 6/7B)
 
 
 
 
Denise Janssen
Groep 1A/2A
@: d.janssen@dekwir.nl

aanwezig op:
maandag t/m vrijdag
 
 
Anjo Timmermans
Groep 1B/2B
@: a.timmermans@dekwir.nl

aanwezig op:
dinsdag t/m donderdag
 
 
 
Annie Kierkels
Groep 1A/2A + 1B/2B
@: a.kierkels@dekwir.nl

aanwezig op:
maandag (1B/2B, dinsdag + woensdag (1A/2A)
 
 
Marianne van Heugten
Groep 1A/2A
@: m.vanheugten@dekwir.nl

aanwezig op:
maandag, donderdag, vrijdag
 
 
 
 
Ursula Janssen Daalen
Groep 3A
@: u.janssendaalen@dekwir.nl

aanwezig op:
maandag t/m dinsdag
 
 
Lydia Brouns
Groep 3A
@: l.brouns@dekwir.nl

aanwezig op:
woensdag t/m vrijdag
 
 
 
Marga Segers
Groep 4A
@: m.segers@dekwir.nl

aanwezig op:
maandag t/m vrijdag
 
 
JosÚ Luijten
Groep 5A
@: j.luijten@dekwir.nl

aanwezig op:
maandag t/m woensdag + vrijdag
 
 
 
 
DorethÚ Verweijlen
Groep 5A
@: d.verweijlen@dekwir.nl

aanwezig op:
donderdag
 
 
Marjon Metsemakers
Groep 5B
@: m.metsemakers@dekwir.nl

aanwezig op:
maandag t/m dinsdag,
woensdag (om de week)
 
 
 
Corry a.d. Boom
Groep 5B
@: c.adboom@dekwir.nl

aanwezig op:
woensdag (om de week ) + donderdag, vrijdag
 
 
Germi Janssen
Groep 6A
@: g.janssen@dekwir.nl

aanwezig op:
maandag t/m dinsdag,
woensdag (om de week)
 
 
 
 
Patricia van Heel
Groep 6A
@: p.vanheel@dekwir.nl

aanwezig op:
woensdag (om de week),
donderdag, vrijdag


 
 
 
Inge Oehlen
Groep 6B/7B
@: i.oehlen@dekwir.nl

aanwezig op:
maandag t/m vrijdag,
donderdag (om de week)
 
 
 
Sacha Evers
Groep 7A/8A
Vertrouwenspersoon
@: s.evers@dekwir.nl

aanwezig op:
maandag t/m donderdag
 
 
Annet Delil
Groep 88B
Vertrouwenspersoon
@: a.delil@dekwir.nl

aanwezig op:
maandag + dinsdag
 
 
 
 
Anouk Driessen
Groep 8B
@: a.driessen@dekwir.nl

aanwezig op:
woensdag t/m vrijdag
 
 
Mart Criens
Ondersteunend in de groepen
@: m.criens@dekwir.nl

aanwezig op:
dinsdag + donderdag,
woensdag (om de week)
 
 
 
Ruud Geelen
Vakleerkracht muziek
@: r.geelen@dekwir.nl

aanwezig op:
maandagmorgen en
vrijdagmorgen
 
 
Marjo Verhaeg
Administrtief medewerkster
@: m.verhaeg@dekwir.nl

aanwezig op:
dinsdag, donderdag, vrijdag
 
 
 
 
John Luijten
ConciŰrge
@: m.luijten@dekwir.nl

aanwezig op:
woensdag t/m vrijdag
 
 
Opa Pierre
ConciŰrge/
un Jean fait tout

aanwezig op:
dinsdag
 
 
 
Opa Piet
ConciŰrge/
un Jean fait tout

aanwezig op:
dinsdag
 
 
Mieke van den Elsen
Interieurverzorgster
@: m.vandenelsen@dekwir.nl
 
 

 

 
Annemiek Gijsen
Interieurverzorgster
@: a.gijsen@dekwir.nl
 
 
Hannie Vestjens
Interieurverzorgster
@: h.vestjens@dekwir.nl
 
 
 
Jan van den Elsen
Vervangerspool
met vaste basis op De Kwir
@: j.vandenelsen@dekwir.nl