Het team


Binnen onze school zijn onderstaande mensen werkzaam.
Bij elke persoon staat de functie, het e-mailadres en evt. aanwezigheid vermeld. 
Wij zijn allemaal bereikbaar via ons e-mailadres en telefoonnummer: 0475-591414. 

Ron Crutzen is de directeur van onze school -

       

Klik HIER voor de complete teamfoto van het schooljaar 2018-2019.
 
 
dhr. Ron Crutzen
directeur
@: r.crutzen@dekwir.nl
 
  dhr. Axel Hendriks
teamleider
@a.hendriks@dekwir.nl
   
  mevr. Yvonne Jansen
Coördinatie Leerlingenzorg groep 1-4:
@: y.jansen@dekwir.nl
(dinsdag, donderdag en vrijdag)
 
  mevr. Annelies van Beek
Coördinatie Leerlingenzorg groep 5-8:@: a.vanbeek@dekwir.nl
(dinsdag, woensdag en donderdag)
   
Groep 1A/2A: mevr. Marga Segers
@: m.segers@dekwir.nl
 
       
Groep 1B/2B:
mevr. Anjo Timmermans
@: a.timmermans@dekwir.nl
(dinsdag, woensdag, donderdag)
 
mevr. Annie Kierkels
@: a.kierkels@dekwir.nl
 (maandag, vrijdag)
   
Groep 1C/2C:
 

mevr. Denise Janssen
@: d.janssen@dekwir.nl
 
       
Groep 3:            mevr. José Luijten
@ j.luijten@dekwir.nl
 
  mevr. Annie Kierkels
@: a.kierkels@dekwir.nl
 (donderdag)
   
Groep 4:
mevr. Marianne van Heugten
@: m.vanheugten@dekwir.nl
(maandag, dinsdag, woensdag)
 
 
mevr. Dorethé Verwijlen
@: d.verwijlen@dekwir.nl  (donderdag, vrijdag)
 
   
Groep 5:
 

mevr. Corry a.d. Boom
@: c.adboom@dekwir.nl
(maan-, donder- en vrijdag)
 
 
  mevr. Lydia Brouns
@: l.brouns@dekwir.nl
(dinsdag, woensdag)
 
   
Groep 6A:
 
mevr. Marjon Metsemakers
@: m.metsemakers@dekwir.nl
(maan-, dins- en woensdag)
 
  mevr. Patricia van Heel
@: p.vanheel@dekwir.nl
(woens-, donder- en vrijdag)
 
   
Groep 6/7B:

 
mevr. Inge Oehlen
@: i.oehlen@dekwir.nl
 
 
  mevr. Annelies van Beek
@: a.vanbeek@dekwir.nl
(donderdag  1 x 14 dagen)
 
   
Groep 7A:

 
dhr. Jeroen Heijdeman
@:j.heijdenman@dekwir.nl
(maandag t/m donderdag)
 
  dhr. Axel Hendriks
@:a.hendriks@dekwir.nl
(vrijdag)
 
   
Groep 8A: mevr. Annet Delil
@: a.delil@dekwir.nl
(maandag en dinsdag)
 
 
 

mevr. Anouk Driessen
@: a.driessen@dekwir.nl
(woensdag, donderdag en vrijdag)
 
   
onderst.
in de groepen
dhr. Jan van den Elsen
@: j.vandenelsen@dekwir.nl
(vervangerspool)
 
 


mevr. Mariska Brouwes
@: M.brouwers@dekwir.nl
(vervangerspool)
 
 
 
   
 
Vakleerkracht
muziek:
 
dhr. Ruud Geelen
@: r.geelen@dekwir.nl
(maandag en vrijdagmorgen
muziekles groep 1 t/m 8)
 
   
 
                 
                       
      
Administratieve kracht:
mevr. Marjo Verhaeg,
@: m.verhaeg@dekwir.nl
(dinsdag, donderdag en vrijdag)
       
Conciërge:
dhr. John Luijten
@: m.luijten@dekwir.nl
(woensdag, donderdag en vrijdag)
 
       
Interieurverzorgsters: mevr. Mieke van den Elsen
@: m.vandenelsen@dekwir.nl

mevr.Annemiek Gijsen
@: a.gijsen@dekwir.nl

mevr. Hannie Vestjens
@: h.vestjens@dekwir.nl
       
 
Klusopa’s
 
Opa Piet
(dinsdag)
 
       
Opa Pierre
(dinsdag)