Het team


Binnen onze school zijn onderstaande mensen werkzaam.
Wij zijn allemaal bereikbaar via ons e-mailadres en het algemene telefoonnummer van de school: 0475-591414.

 

Managementteam


Bert Peeters
Interim-directeur
@: b.peeters@spolt.nl 
(wisselend 3 dagen in de week)
 


 

Mariska Brouwers
Coördinatie leerlingenzorg onderbouw (1-4)
@: m.brouwers@spolt.nl
(dinsdag, donderdag)
 

Annelies van Beek
Coördinatie leerlingenzorg bovenbouw (5-8)
@: a.vanbeek@spolt.nl
(maan-, dins- en woensdag)
 



 

De groepen

Groep 1/2
Marga Segers
@: m.segers@spolt.nl
 
Groep 1/2
Maud Noblesse
@: n.noblesse@spolt.nl

 

Dorethé Verwijlen
@: d.verwijlen@spolt.nl
(donder- en vrijdag)
 
Groep 3
Denise Janssen
@: d.janssen@spolt.nl
 
 
Groep 4
Inge Oehlen
@: i.oehlen@spolt.nl
 


 
Groep 5
Patricia van Heel
@: p.vanheel@spolt.nl
(maan-, dins-, donder- en vrijdag)
 

Ger Fonteijn
@: g.fonteijn@spolt.nl
(woensdag)
 
Groep 6
 

Corry aan den Boom
@: c.aandenboom@spolt.nl
(woens-, donder- en vrijdag)
 

Marjon Metsemakers
@: m.metsemakers@spolt.nl
(maan-, dins- en vrijdag)
 
Groep 7
Marianne van Heugten
@: m.vanheugten@spolt.nl
(maan- en donderdag)
 

Annet Delil
@: a.delil@spolt.nl
(dins-, woens- en vrijdag)
 
Groep 8
Iris Verhagen
@: i.verhagen@spolt.nl
 
 


 

Onderwijsondersteunend personeel

Onderwijsassistent
Naomi Tijsen
@: n.tijsen@spolt.nl
(dins-, woens-, donder- en vrijdag)
 

Denice Snijders
@: d.snijders@spolt.nl

 
Vakleerkracht gym & eventmanager
Vacature
 
 
Administratie
Sabine Beurskens
@: s.beurskens@spolt.nl
 
 
Conciërge
Ton Gielen
@: t.gielen@spolt.nl
 
 
Interieurverzorging
Annemiek Gijsen
annemiek.gijsen@spolt.nl
 
Schoonmaakbedrijf Pleco
 

 
We mogen ons gelukkig prijzen met de volgende vrijwilligers:
Klusopa’s
Opa Piet
(dinsdag)
 
Opa Har
(dinsdag)
Ondersteuning in kleutergroepen
Annie Kierkels
(maandag)
 
 
Remedial teaching
Mien Verkoelen
(vrijdag)
 
 
Coördinator schooltuintjes
Anjo Timmermans
 
 


Met veel verdriet hebben we afscheid moeten nemen van twee collega's.