Het team


Binnen onze school zijn onderstaande mensen werkzaam.
Wij zijn allemaal bereikbaar via ons e-mailadres en het algemene telefoonnummer van de school: 0475-591414.

 

Managementteam

Peggy van Ratingen
Interim-directeur
(wisselend 1 dag in de week)
 

Anne Lommen
Teamleider
@: a.lommen@spolt.nl
(maan-, dins-, donder- en vrijdag)
 

Mariska Brouwers
Coördinatie leerlingenzorg onderbouw (1-4)
@: m.brouwers@spolt.nl
(dinsdag, donderdag)
 

Annelies van Beek
Coördinatie leerlingenzorg bovenbouw (5-8)
@: a.vanbeek@spolt.nl
(maan-, dins- en woensdag)
 



 

De groepen

Groep 1/2
Marga Segers
@: m.segers@spolt.nl
 
Groep 1/2
José Luijten
@: j.luijten@spolt.nl
(maan-, dins- en woensdag)
 

Dorethé Verwijlen
@: d.verwijlen@spolt.nl
(donder- en vrijdag)
 
Groep 3
Denise Janssen
@: d.janssen@spolt.nl
 
 
Groep 4
Marianne van Heugten
@: m.vanheugten@spolt.nl
(maan- en dinsdag)
 

Inge Oehlen
@: i.oehlen@spolt.nl
(woens-, donder- en vrijdag)
 
Groep 5
Lydia Brouns
@: l.brouns@spolt.nl
(maan-, dins- en woensdag
 

Patricia van Heel
@: p.vanheel@spolt.nl
(woens-, donder- en vrijdag)
 
Groep 6
 

Corry aan den Boom
@: c.aandenboom@spolt.nl
(maan-, donder- en vrijdag)
 

Peter Poell
@: p.poell@spolt.nl
(dins- en woensdag)
 
Groep 7
Maud Noblesse
@: m.noblesse@spolt.nl
(maan- en vrijdag)
 

Annet Delil
@: a.delil@spolt.nl
(dins-, woens- en donderdag)
 
Groep 8
Iris Verhagen
@: i.verhagen@spolt.nl
 
 


 

Onderwijsondersteunend personeel

Onderwijsassistent
Naomi Tijsen
@: n.tijsen@spolt.nl

 

Nicole Gommans
@: n.gommans@spolt.nl
(dins-, woens- en donderdag)
 
Vakleerkracht muziek
Krissie Verstappen
@: k.verstappen@spolt.nl
(donderdag)
 
 
Vakleerkracht gym & eventmanager
Renske Hermans
@: r.hermans@spolt.nl
(donder- en vrijdag)
 
 
Administratie
Marjo Verhaeg
@: m.verhaeg@spolt.nl
(dins-, donder- en vrijdag)
 
 
Conciërge
John Luijten
@: j.luijten2@spolt.nl
(woens- en vrijdag)
 
 
Interieurverzorging
Annemiek Gijsen
annemiek.gijsen@spolt.nl
 

Schoonmaakbedrijf Pleco
 
 

 
We mogen ons gelukkig prijzen met de volgende vrijwilligers:
Klusopa’s
Opa Piet
(dinsdag)
 
Opa Har
(dinsdag)
Ondersteuning in kleutergroepen
Annie Kierkels
(maandag)
 
 
Remedial teaching
Mien Verkoelen
(vrijdag)
 
 
Coördinator schooltuintjes
Anjo Timmermans
 
 


Met veel verdriet hebben we afscheid moeten nemen van twee collega's.